Lester Holding

Historia firmy Lester sięga 1996 roku.  Początkowo główną działalnością firmy P.P.H.U. „LESTER” była produkcja folii w postaci zarówno rękawów i pół rękawów jak również wyrobów gotowych w postaci opakowań. Rozwój Firmy umożliwił zakup nowoczesnych maszyn do produkcji folii  a następnie w krótkim czasie maszynę do produkcji worków papierowych.
 Jako firma transportowa rozpoczęliśmy  działalność w 2004 roku. Od tego czasu wypracowaliśmy sobie miano partnera  godnego współpracy w kraju i Europie .
W tym czasie  rozpoczęliśmy działalność na rynku tworzyw sztucznych na początku jako dystrybutor granulatów LDPE  a w następstwie  innych rodzajów tworzyw sztucznych zarówno oryginałów, tworzyw  drugiego gatunku ( offgrade) oraz regranulatów. 

Zapewniamy fachowe doradztwo  w zakresie doboru opakowań począwszy od projektu  do gotowego wyrobu  wdrażając  coraz to nowsze rozwiązania  dla naszych klientów.
Jesteśmy wieloletnim  wiarygodnym partnerem jako dystrybutor na rynku tworzyw sztucznych. 
Dzięki nowej  flocie transportowej wyposażonej w system GPS i wykwalifikowanym kierowcom z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy docenionym kontrahentem na rynku usług spedycyjnych i transportowych.