Lester Paper Sp. z o.o.

W związku z  podziałem ZPChr PPHU LESTER na spółki specjalistyczne, Lester Paper kontynuuje produkcję worków papierowych.
Rosnący i chłonny rynek opakowań papierowych, a także dążenie do wysokiej specjalizacji przedsiębiorstwa, był podstawą do podjęcia decyzji o zorganizowaniu własnego zakładu przetwórstwa papierniczego.

Decyzja o własnej produkcji podyktowana była chęcią dostarczenia na rynek produktów poszukiwanych przez coraz bardziej wymagających klientów, gdyż kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest znajomość i zaspokajania ich potrzeb. Wynikiem wdrażania coraz efektywniejszych metod i narzędzi w procesie zarządzania, był dokonany w 2012 r. rozruch maszyny do produkcji worków. Inwestycja ta wzmocniła pozycję Firmy na rynku producentów opakowań.
Wieloletnie istnienie Firmy na rynku polskim pozwoliło na dokładne poznanie oczekiwań klientów. Spełniając ich potrzeby, dbamy o satysfakcję ze współpracy z nami. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiej jakości i estetyce produkowanych wyrobów. Niezawodność i elastyczność to założenia, które od początku powstania firmy przyświecały jej działalności. Zaspokajanie potrzeb naszych klientów, wyznacza dalszy kierunek rozwoju firmy.
Produkując wyroby najwyższej jakości jesteśmy solidnym partnerem, dzięki czemu nasi klienci mogą odnosić sukcesy współpracując z nami.