Posiadamy zarówno samochody o ładowności 24 ton jak i samochody dystrybucyjne do przewozu mniejszych i lżejszych ładunków.
Nasza flota wyposażona jest w system nawigacji GPS, dający możliwość precyzyjnego zlokalizowania pojazdów. Zatrudniamy tylko kierowców posiadających wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej. Nasi pracownicy władają językiem polskim, angielskim i niemieckim oraz są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Nasza działalność ukierunkowana jest przede wszystkim na obsługę transportu drogowego międzynarodowego. Skupiamy się głównie na krajach takich jak: Hiszpania,Włochy, Niemcy, Francja oraz Wielka Brytania. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do wskazanych kierunków. Nie boimy się wyzwań, dlategoteż chętnie podejmiemy się transportów również do innych krajów.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Waszych potrzeb, zachowując przy tym wysoką jakość oferowanych usług. W trakcie współpracy z nami jesteście Państwo na bieżąco informowani o przebiegu transportu. Wszyscy nasi kierowcy są wyposażeni w telefony komórkowe, dzięki czemu możemy sprawnie reagować na pojawiające się zmiany i problemy.